Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Dziurawa obrona mistrzów Polski

Dodano: 15/01/2018 - numer 1925 - 15.01.2018
Fatalne błędy w obronie i trzy stracone gole w niewiele ponad kwadrans – tak najkrócej można podsumować pierwszy tegoroczny występ Legii. Mistrzowie Polski przebywają w Stanach Zjednoczonych, gdzie biorą udział w turnieju Florida Cup. W sobotę przegrali z Barceloną SC 2:3. Środkowych obrońców – czyli Michała Pazdana i Macieja Dąbrowskiego – na pewno należy winić za drugą straconą bramkę. Obaj stoperzy nie przejęli piłki po dośrodkowaniu i w efekcie Ekwadorczycy wyszli na prowadzenie. A do tego czasu gra legionistów wyglądała całkiem nieźle. Ekipa Jozaka dłużej utrzymywała się przy piłce i jako pierwsza zdobyła bramkę, gdy dośrodkowanie Sebastiana Szymańskiego zamienił na gola Jarosław Niezgoda.  Z czasem na murawie coraz swobodniej radzili sobie Ekwadorczycy. Przed „babolem”
     

33%
pozostało do przeczytania: 67%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze