Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Więcej potknięć ma nie być

Dodano: 06/02/2021 - Numer 2854 - 06.02.2021

Dyrektor sportowy Orlen Wisły Płock Adam Wiśniewski uważa, że sobotni mecz z Azotami Puławy będzie bardzo ważny dla jego drużyny. – Przegraliśmy w tym sezonie już dwa razy i na więcej potknięć nie możemy sobie pozwolić – przyznał.

Obie drużyny, Orlen Wisła i Azoty Puławy, to kandydaci do miejsca na podium mistrzostw Polski. Po zmianie regulaminu rozgrywek nie będzie w tym sezonie play-off, a wszystko rozstrzygnie się po ostatniej kolejce, wyznaczonej na 5 czerwca. – W sobotę musimy wygrać różnicą co najmniej pięciu bramek, żeby sobie wyrobić zaliczkę przed rewanżem. Chcemy wygrać, na nikogo się nie oglądamy – zapewnił Wiśniewski.

W lutym Orlen Wisłę czeka prawdziwy maraton. Drużyna trenera Xaviego Sabatégo rozegra dziewięć

     

54%
pozostało do przeczytania: 46%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze