Sensacja w Lubinie, blisko sensacji w Kobierzycach

Dodano: 15/01/2018 - numer 1925 - 15.01.2018
W rozegranych w sobotę spotkaniach ekstraklasy kobiet Metraco Zagłębie Lubin przegrało na swoim parkiecie z AZS-em Koszalin 21:24, a KPR Gminy Kobierzyce uległ mistrzowi Polski MKS-owi Perła Lublin 20:21. Gratuluję koszaliniankom, bo zagrały dzisiaj bardzo dobre zawody. Od pierwszej do ostatniej minuty widziałam w ich szeregach ogromną determinację, której u nas brakowało. Gdy poczuły, że mogą z Lubina wywieźć punkty, prezentowały się jeszcze lepiej niż w pierwszej połowie. Mam dzisiaj ogromne pretensje do wszystkich naszych rozgrywających. Grałyśmy niezespołowo i niekonsekwentnie. Trzeba podjąć ryzyko, a dziewczyny grały bardzo zachowawczo – powiedziała po meczu trenerka lubinianek Bożena Karkut. Kluczem do wywiezienia zwycięstwa z Lubina była dla koszalinianek gra zespołowa i bardzo