Łzy Sereny

Dodano: 19/02/2021 - Numer 2865 - 19.02.2021

Amerykanka Serena Williams z płaczem przerwała konferencję prasową po przegranym półfinale Australian Open. Tenisistka, która walczyła o 24. tytuł wielkoszlemowy w singlu i wyrównanie rekordu wszech czasów, nie odpowiedziała jednoznacznie, czy podejmie kolejne próby.

Dziś zadecydowały błędy. Popełniłam ich zbyt wiele... Miałam szansę na to, by wygrać. W pierwszym secie mogłam prowadzić 5:0, ale zbyt często się myliłam... – mówiła rozstawiona z dziesiątką Williams podczas spotkania z dziennikarzami po porażce z Japonką Naomi Osaką (3.) 3:6, 4:6.

Zapewniła, że przed spotkaniem oraz podczas rozgrzewki czuła się nieźle. – Miałam wrażenie, że dobrze uderzam piłkę. Tak też było przez cały turniej. Nawet dziś w pierwszych