Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Pierwsza porażka

Dodano: 25/02/2021 - Numer 2870 - 25.02.2021

Przegraliśmy już w pierwszej połowie. Mieliśmy chwilę słabości. Rywale wykorzystywali bezlitośnie nasze błędy – powiedział dyrektor sportowy SPR Wisła Płock Adam Wiśniewski po meczu Ligi Europejskiej piłkarzy ręcznych z CB Ademar León (27:32).

Choć mieliśmy szansę na odwrócenie wyniku, tym razem nie udało nam się wygrać – dodał. W sobotę w Orlen Arenie, w zaległym meczu czwartej kolejki, Orlen Wisła pokonała wicemistrza Hiszpanii 29:22. We wtorek w Hiszpanii nie udało się powtórzyć sukcesu. – Źle zagraliśmy od początku spotkania. Straciliśmy siedem bramek z kontry i to ułożyło cały mecz – wyliczył błędy Wiśniewski. Jego zdaniem drużyna miała jeszcze w drugiej połowie szansę na odwrócenie wyniku. – Dziesięć minut przed końcem spotkania zmniejszyliśmy różnicę do trzech goli.

     

64%
pozostało do przeczytania: 36%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze