Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Awantura o Zimocha

Dodano: 04/03/2021 - Numer 2876 - 04.03.2021
fot. Filip Błażejowski/Gazeta Polska
fot. Filip Błażejowski/Gazeta Polska

Tomasz Zimoch opuścił klub Koalicji Obywatelskiej. Stwierdził, że wcześniej liczył na poszerzenie elektoratu, co jego zdaniem nie udało się z powodu upartyjnienia ugrupowania przez Platformę Obywatelską. – Musiał wiedzieć, na co się decyduje, kandydując z listy KO – mówi dr hab. Bartłomiej Biskup, politolog.

Tomasz Zimoch złożył rezygnację z członkostwa w klubie KO. Wyjaśnił swoje intencje we wpisie, który umieścił na Facebooku. „Fair play. Zawsze szczególnie ceniłem to w sporcie. Chcę cenić to i w polityce. Dlatego, by być fair wobec WYBORCÓW, podjąłem dzisiaj decyzję o opuszczeniu klubu parlamentarnego – Koalicja Obywatelska” – napisał poseł Zimoch. W swoim wpisie stwierdził, że wystartował w wyborach,

     

30%
pozostało do przeczytania: 70%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze