Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Przerwa Watsona

Dodano: 04/03/2021 - Numer 2876 - 04.03.2021

Earl Watson, amerykański środkowy Legii, będzie pauzował przez około trzy tygodnie. To wynik kontuzji, jakiej koszykarz nabawił się podczas piątkowego meczu Energa Basket Ligi z Pszczółką Startem Lublin.

Center stołecznej drużyny już w pierwszej kwarcie nie był w stanie kontynuować gry. Szczegółowe badania przeprowadzone w minionych dniach pozwoliły stwierdzić, że zarodnik naderwał mięsień dwugłowy uda lewej nogi. Uraz ten eliminuje koszykarza z gry na około trzy najbliższe tygodnie. Watson powinien być do dyspozycji sztabu szkoleniowego po zakończeniu sezonu zasadniczego Energa Basket Ligi.

W najbliższy piątek koszykarze Legii Warszawa zagrają na wyjeździe z Treflem Sopot. Przed fazą play-off legionistów czekają poza tym jeszcze

     

87%
pozostało do przeczytania: 13%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze