Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Stołeczna walka ze smogiem

Dodano: 17/01/2018 - numer 1927 - 17.01.2018
Warszawskie Stowarzyszenie Lokatorów postanowiło zapytać stołeczny ratusz o liczbę budynków i lokali mieszkalnych niepodłączonych do sieci ciepłowniczej według stanu na 31 grudnia 2016 r.  Jak się okazuje, ratusz nie ma się czym chwalić. Budynków, które w 100 proc. są własnością miasta, a nie są podłączone do miejskiej sieci ciepłowniczej, było aż 1424. Najwięcej takich budynków znajduje się na Pradze-Południe – 359, a gonią ją Praga-Północ – 277 i Wawer 227. Łącznie niepodłączonych do sieci ciepłowniczej  w tych budynkach jest 15 589 lokali. Nieco lepiej wygląda sytuacja w budynkach wspólnotowych. W tym wypadku nie podłączonych do sieci ciepłowniczej jest jedynie 500 budynków z łączną liczbą lokali 3873. Jak napisała na swoim profilu społecznościowym rada osiedla Kamionek: „
     

72%
pozostało do przeczytania: 28%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze