Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Beton w tunelu

Dodano: 10/03/2021 - Numer 2880 - 10.03.2021

Trwa układanie betonowej nawierzchni w tunelu POW na Ursynowie – informuje GDDKiA. Wcześniej na ursynowskim odcinku POW w obu nawach tunelu ukończono układanie warstw konstrukcji nawierzchni z kruszywa. Zakończono też prace konstrukcyjne związane z budową chodników oraz elementów betonowych odwodnienia liniowego.

Kierowcy pojadą tunelem w drugim kwartale 2021 r., po zakończeniu odbiorów i uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie. Zaawansowanie prac na ursynowskim odcinku S2 Południowej Obwodnicy Warszawy to obecnie ok. 90 proc. – Zgodnie z podpisanym aneksem do umowy wydłużono czas na ukończenie robót do końca marca 2021 r. Powodem wydłużenia czasu na ukończenie była m.in. długotrwała procedura uzyskiwania decyzji o zezwoleniu na realizację

     

32%
pozostało do przeczytania: 68%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze