Cenna wygrana Orlenu Wisły

W pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Europejskiej Orlen Wisła pokonała Sporting CP w Lizbonie 29:25. – Musimy pamiętać, że jest jeszcze rewanż, nie możemy przez ten tydzień stracić koncentracji – powiedział PAP po meczu dyrektor SPR Wisła Płock Adam Wiśniewski.

Orlen Wisła wygrała w fazie grupowej Ligi Europejskiej grupę A, a w 1/8 finału zmierzyła się ze Sportingiem CP w Lizbonie, czwartą drużyną grupy B. Przed spotkaniem trener Xavi Sabaté przestrzegał, że należy podejść do rywala z szacunkiem. Tę tezę Portugalczycy potwierdzili w pierwszej połowie spotkania. – Nie wykorzystaliśmy w pełni tej części spotkania, pozwoliliśmy rywalom, by dotrzymywali nam kroku. Po przerwie obudził się Adam Morawski w bramce i muszę przyznać, że