Iga odpadła

Dodano: 29/03/2021 - Numer 2893 - 29.03.2021

Tenis \ Iga Świątek odpadła w trzeciej rundzie singla turnieju Miami Open. Rozstawiona z nr 15 Polka przegrała po zaciętym meczu z Aną Konjuh z Chorwacji 4:6, 6:2, 2:6.

Przed spotkaniem Świątek podkreślała, że niski ranking Any Konjuh nie wynika z braku umiejętności, tylko z tego, że wraca ona do rywalizacji po problemach z łokciem. − Miałam nie grać piłek pół metra od niej. Nie mogę powiedzieć, że plan się nie powiódł, bo to nie jest tak, że przegrałam ten mecz, tylko ona ten mecz wygrała. Nie mam sobie nic do zarzucenia, może poza tym, że w pierwszym secie niepotrzebnie traciłam energię na denerwowanie się − przyznała po meczu Polka.

W pierwszym secie Konjuh była dysponowana wprost rewelacyjnie i nie pozwalała Świątek