Przespali pierwszą połowę

Katar 2022 \ Reprezentacja Polski przegrała 1:2 z Anglikami na Wembley. Do remisu zabrakło kilku minut

Po golu Jakuba Modera do 85. minuty Polska remisowała w Londynie z Anglią 1:1. Niestety dobrego wyniku nie udało się utrzymać. Przegraliśmy 1:2, ale wstydzić musimy się tylko za pierwsze 45 minut, kiedy przestraszyliśmy się Anglików i nie byliśmy w stanie wyprowadzić nawet jednej kontry. Później jeden punkt był blisko i wypada żałować, że zabrakło Roberta Lewandowskiego…

Wczoraj z Anglikami graliśmy po raz 20., z czego 18 to były mecze o punkty. Wygraliśmy tylko raz, zremisowaliśmy na wyjeździe dwa – towarzysko w 1966 r. i w 1973 r. Pozostałe siedem meczów na Wyspach to porażki. Sześć razy na Wembley, raz w Manchesterze, kiedy narodowy stadion Anglików był w remoncie.