Wielkanocna liga

PKO BP EKSTRAKLASA \ Hit w Warszawie, ciekawie w Poznaniu

Piłkarze Lecha Poznań, po dobrej serii spotkań i zdobyciu 10 pkt w czterech meczach, przed przerwą na zgrupowanie reprezentacji doznali porażki u siebie z Jagiellonią Białystok 2:3. W sobotę, w meczu przeciwko Cracovii, wicemistrzowie Polski znów będą chcieli się odbudować. Niezwykle ciekawie zapowiada się też sobotnie starcie Legii Warszawa z Pogonią Szczecin.

Dla Lecha wpadka z białostoczanami była bolesna, bowiem podopieczni Dariusza Żurawia prowadzili 2:1 i ostatnie 30 minut grali z przewagą jednego zawodnika. Do tego mieli jeszcze znakomite okazje na podwyższenie wyniku.

Szkoleniowiec nie chowa głowy w piasek i wziął na siebie odpowiedzialność za wynik. – Mogłem dokonać innych zmian niż te, które zrobiłem