Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Co z powrotem uczniów do szkół?

Dodano: 07/05/2021 - Numer 2920 - 07.05.2021

Zgodnie z planem przedstawionym przez rząd w maju do szkół mają wrócić wszyscy uczniowie. Zapytaliśmy naszych czytelników, co myślą o powrocie do szkół na miesiąc przed wakacjami.

Martyna, 48 lat, przedsiębiorca: Mam córkę w liceum i uważam, że to dobrze, że przynajmniej na chwilę wróci do szkoły. I nie chodzi tu o naukę, bo – nie oszukujmy się – czerwiec raczej nie jest miesiącem, w którym prowadzi się bardzo sumiennie lekcje. To zawsze był miesiąc na ewentualne poprawki, na luźne rozmowy i integrację. I właśnie na tym ostatnim mi zależy. Córka spotyka się ze znajomymi ze szkoły, ale to tylko mała grupka. Chciałabym, żeby jako klasa mieli czas na normalną integrację.

Piotr, 40 lat, menedżer: Z doświadczenia wiem, że w czerwcu uczyliśmy się najmniej, więc nie

     

44%
pozostało do przeczytania: 56%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze