Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

24 okrążenia

Dodano: 07/05/2021 - Numer 2920 - 07.05.2021

Winiarski zostaje

Michał Winiarski pozostanie trenerem siatkarzy występującego w ekstraklasie Trefla. Niespełna 38-letni szkoleniowiec przedłużył kontrakt o trzy kolejne sezony. Winiarski był przez dwa lata asystentem Roberta Piazzy w PGE Skrze Bełchatów, a w 2019 r. podpisał z Treflem dwuletni kontrakt z możliwością przedłużenia o rok. W debiutanckim w roli pierwszego trenera sezonie, przerwanym przez pandemię COVID-19, gdańszczanie uplasowali się w PlusLidze na piątym, a w ostatnich rozgrywkach na szóstym miejscu. – Bardzo się cieszę, że Michał zostaje w Gdańsku. Pamiętam, że w trakcie debiutanckiego sezonu w roli pierwszego trenera wiele osób mówiło, że nasze decyzje, zaufanie, którym obdarzyliśmy Winiarskiego, to niczym wygrana na loterii. Cieszę się, że po dwóch latach,

     

44%
pozostało do przeczytania: 56%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze