Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Makoś odchodzi z Cuprum, a Bączyńska z #Volley Wrocław

Dodano: 27/05/2021 - Numer 2934 - 27.05.2021

Po sezonie spędzonym w stolicy Dolnego Śląska Anna Bączyńska żegna się w lokalną drużyną. To czwarta siatkarka, której w przyszłym sezonie nie zobaczymy w biało-zielonych barwach. Z kolei z drużyny Cuprum Lubin odchodzi Bartosz Makoś.

Bączyńska pochodzi z Krakowa i w tym mieście rozpoczęła swoją siatkarską karierę. Swój debiut na parkietach ekstraklasy zaliczyła w sezonie 2012/2013. Na koncie ma m.in. tytuł wicemistrzyni Polski wywalczony z ekipą Grot Budowlanych Łódź. W #VolleyWrocław pełniła funkcje podstawowej przyjmującej.

W minionym sezonie przekroczyła magiczną granicę 1000 pkt zdobytych w najwyższej klasie rozgrywkowej. W 23 spotkaniach zapisała na swoim koncie 178 „oczek”, w tym

     

32%
pozostało do przeczytania: 68%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze