Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Debata o przyszłości regionów górniczych

Dodano: 08/07/2021 - Numer 2963 - 08.07.2021

W piątek w Bogatyni na Dolnym Śląsku odbędzie się debata „Wspólna przyszłość regionów górniczych położonych w trójstyku granic PL-CZ-DE. Gospodarka, społeczeństwo, środowisko”, organizowana z inicjatywy Polskiej Grupy Energetycznej.

O perspektywach dla samorządów i lokalnych mieszkańców, a także potencjale współpracy regionów w tych procesach będą rozmawiali uczestnicy debaty organizowanej przez PGE Polską Grupę Energetyczną „Wspólna przyszłość regionów górniczych położonych w trójstyku granic PL-CZ-DE. Gospodarka, społeczeństwo, środowisko”. Jak podano w przesłanym przez PGE komunikacie, jej uczestnicy będą rozmawiać o wspólnych wyzwaniach, jakie czekają samorządy i lokalne społeczności tych regionów w obliczu

     

42%
pozostało do przeczytania: 58%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze