Bohater Benjamin

Koszykarze Legii Warszawa pokonali HydroTruck Radom 83:80 w swoim drugim meczu sparingowym przed sezonem 2021/2022. Bohaterem spotkania był Benjamin Didier-Urbaniak, który zapewnił swojemu zespołowi zwycięstwo rzutem za trzy punkty oddanym w ostatnich sekundach starcia.

Warszawianie rozpoczęli od celnego rzutu za trzy punkty w wykonaniu Raymonda Cowelsa. W obu zespołach było sporo niedokładności, ale to radomianie pierwsi zdołali uporządkować swoją grę, dzięki czemu prowadzili 16:9. Błyskawicznie straty zniwelował Benjamin Didier-Urbaniak, popisując się dwiema celnymi trójkami. Pierwsza kwarta zakończyła się remisem, 18:18.

Kolejne minuty miały wyrównany przebieg z minimalnym wskazaniem na gospodarzy. Wśród Zielonych Kanonierów najlepszym