Grad goli bez happy endu

Dodano: 16/08/2021 - Numer 2990 - 16.08.2021

Ekstraklasowi piłkarze Piasta Gliwice pokonali w sobotnim spotkaniu ligowym na własnym stadionie Wisłę Płock 4:3 W pierwszej piłkarze zdobyli aż cztery bramki, a akcji podbramkowych było bardzo dużo.

Jako pierwszy wpisał się na listę strzelców Kristopher Vida, który popisał cię celną główką po dośrodkowaniu Arkadiusza Pyrki. Była 12. min spotkania, a już pięć minut później było 2:0 –Jakub Rzeźniczak skierował piłkę do własnej bramki. Przy wyniku 2:0 ataki gliwiczan nieco zelżały i zespół z historycznej stolicy Mazowsza zdobył kontaktowego gola. Po wrzutce z rzutu wolnego Piotra Tomasika Anton Krywociuk głową skierował piłkę do siatki. Jeszcze przed przerwą (w 40. min) Alberto Toril, też głową, zdobył kolejną