Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Andrea Kossanyiová znów we Wrocławiu

Dodano: 16/08/2021 - Numer 2990 - 16.08.2021

Czeska przyjmująca Andrea Kossanyiová znów będzie cieszyć swoją grą kibiców ze stolicy Dolnego Śląska. Pozyskanie 28-latki jest ostatnim ruchem transferowym #VolleyWrocław.

Kossanyiová barw dolnośląskiego zespołu broniła w latach 2015–2017, sięgając z klubem występującym wówczas pod nazwą Impel Wrocław po brązowy medal mistrzostw Polski. W ostatnich dwóch sezonach przyjmująca reprezentowała BKS Profi Credit Bielsko-Biała. Prócz występów w polskiej elicie grała w czeskich klubach PVK Olymp Praga, VK AGEL Prostějov oraz SK UP Ołomuniec. W swoim dorobku oprócz medalu zdobytego z wrocławskim zespołem ma pięć mistrzostw oraz pięć Pucharów Czech, a także srebro i brąz mistrzostw naszych południowych sąsiadów. Ponadto w 2019 r. z

     

56%
pozostało do przeczytania: 44%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze