Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Połowa uczniów została już zaszczepiona

Dodano: 01/09/2021 - Numer 3002 - 01.09.2021

Z danych departamentu edukacji Urzędu Miejskiego we Wrocławiu wynika, że w grupie najmłodszych mieszkańców w wieku 12–19 lat ok. 50 proc. jest już zaszczepionych przeciwko COVID-19. W opublikowanym komunikacie magistratu napisano, że w tej chwili we Wrocławiu zaszczepionych w pełni jest ok. 63 proc. wszystkich mieszkańców. W grupie najmłodszych osób, mających 12–19 lat, to ok. 50 proc. Pozostały grupy to: 20–39 lat – 76,4 proc.; 40–59 lat – 71 proc.; 60–69 lat – 72,5 proc.; powyżej 70 lat – 85,9 proc. We Wrocławiu podano ponad milion dawek szczepionki przeciwko COVID-19. „W razie konieczności miasto wesprze szkoły w organizacji punktów szczepień. Istnieje

     

64%
pozostało do przeczytania: 36%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze