Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Nowy zawodnik w Śląsku Wrocław

Dodano: 01/09/2021 - Numer 3002 - 01.09.2021

Nowym obrońcą Śląska Wrocław został Jakub Iskra. Młodzieżowy reprezentant Polski został wypożyczony z włoskiego SPAL do końca sezonu 2021/2022 z opcją wykupu na kolejne lata.

19-letni zawodnik występuje na prawej stronie defensywy oraz na prawym wahadle. Karierę rozpoczynał w Akademii Pogoni Szczecin, w której występował do sierpnia 2018 r. Wówczas przeniósł się do włoskiego klubu SPAL. W młodzieżowych drużynach klubu z Ferrary Jakub rozegrał w sumie 63 mecze – w najwyższej młodzieżowej lidze we Włoszech, Primaverze, a także zespole U-17. W sezonie 2019/2020 obrońca debiutował w Serie A, zaliczając dwa spotkania – przeciwko Torino oraz Hellas Verona, gdy już było wiadomo, że SPAL

     

32%
pozostało do przeczytania: 68%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze