Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Problemów z POW ciąg dalszy

Dodano: 15/09/2021 - Numer 3012 - 15.09.2021

W trakcie odbiorów wykryliśmy nieprawidłowości w nawierzchni betonowej ułożonej poza tunelem POW – poinformowała rzecznik warszawskiego oddziału GDDKiA Małgorzata Tarnowska. Chodzi o 400-metrowy odcinek. Wykonawca ma naprawić nawierzchnię na swój koszt.

W poniedziałkowym wydaniu „Dodatku Mazowieckiego” pisaliśmy o tym, że wciąż nie wiadomo, kiedy dokładnie do użytku zostanie oddany tunel na Ursynowie w ciągu drogi ekspresowej S2. Termin jego oddania był już kilka razy przekładany, dziś nikt nie jest w stanie podać dokładnej daty. Otrzymujemy jedynie ogólne informacje mówiące o jesieni br. Jednak czy tak się stanie, biorąc pod uwagę kolejne doniesienia z placu budowy?

Małgorzata Tarnowska, rzecznik warszawskiego oddziału

     

42%
pozostało do przeczytania: 58%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze