Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo

Dodano: 21/09/2021 - Numer 3016 - 21.09.2021

Zadaniem uczestników konkursu dla dzieci, młodzieży i studentów jest przedstawienie korzyści z posiadania z konta w banku i zachęcenie w pomysłowy sposób swoich dziadków do korzystania z niego. – Chcemy, aby pieniądze seniorów były bezpieczne, a oni sami nauczyli się, jak robić przelewy online lub zakupy w sieci – mówi Iwona Kowalska-Matis, regionalny rzecznik prasowy ZUS na Dolnym Śląsku. – Od dawna zachęcam emerytów, żeby zlecali nam przelewanie emerytury na konto zamiast wysyłki tradycyjnym przekazem pocztowym – dodaje. Rzeczniczka informuje, że ok. 83 proc. dolnośląskich seniorów dostaje swoje emerytury i renty na konta bankowe. Według Kowalskiej-Matis emerytura przelewana na konto jest zawsze

     

53%
pozostało do przeczytania: 47%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze