Przekaż 1,5% na media Strefy Wolnego Słowa. Dziękujemy! Przekaż TERAZ » x

Koncert Lisów

Dodano: 18/10/2021 - Numer 3035 - 18.10.2021

Lisy zatrzymały serię 29 wyjazdowych spotkań Czerwonych Diabłów bez porażki. Ostatnia ligowa przegrana Manchesteru United na obcym boisku miała miejsce w styczniu 2020 r. Przyjezdni objęli prowadzenie w 19. minucie po bramce Masona Greenwooda, później gole strzelali zawodnicy Leicester City (Youri Tielemans w 31. minucie i Caglar Söyüncü w 78.), a do remisu doprowadził Marcus Rashford w 82. W następnej akcji trzecie trafienie dla gospodarzy uzyskał Jamie Vardy, a w doliczonym czasie gry wynik ustalił Patson Daka. Leicester zajmuje 11. pozycję w tabeli (11 pkt), a Manchester United jest piąty (14 pkt). W sobotnie wczesne popołudnie na pierwsze miejsce na kilka godzin awansował Liverpool. The Reds pokonali na wyjeździe Watford 5:0, a hat-trickiem popisał się Brazylijczyk Roberto Firmino