Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Czego boi się Grodzki?

Dodano: 24/11/2021 - Numer 3060 - 24.11.2021

AFERA KOPERTOWA \ Marszałek Senatu Tomasz Grodzki wciąż odwleka głosowanie nad własnym immunitetem, czego domaga się prokuratura w związku z tzw. aferą kopertową. Licznik na portalu Niezależna.pl wskazuje już 248 dni.

Publicysta Marek Król w rozmowie z „Codzienną” przyznał, że nie spodziewa się, aby w najbliższym czasie uchylony został immunitet marszałka Senatu. – Myślę, że będzie konsekwentny w swoich działaniach, a koledzy z totalnej opozycji będą go w tym wspierać – stwierdził.

– Mimo że stan sędziowski jest bardzo przychylny różnym podejrzanym z kręgu totalnej opozycji, to jak widać, marszałek Grodzki i tak nie ma zaufania do ich niezawisłości sędziowskiej – zauważył nasz rozmówca. Marek Król stwierdził ponadto

     

85%
pozostało do przeczytania: 15%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze