Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Nagrodzili najlepsze gminy

Dodano: 24/11/2021 - Numer 3060 - 24.11.2021

Na uroczystej gali we wrocławskim DCF poznaliśmy wyniki Rankingu Gmin Województwa Dolnośląskiego organizowanego przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego i Ośrodek Kształcenia Samorządu Terytorialnego im. Waleriana Pańki we współpracy z Urzędem Statystycznym we Wrocławiu.

Na uroczystości obecnych było kilkudziesięciu włodarzy gmin, różnych instytucji i wojewoda Jarosław Obremski. Otwierając uroczystość, wojewoda podkreślił, że ranking jest ważnym wydarzeniem dotyczącym samorządności w całym regionie.

W rankingu ocenie poddawane były wszystkie gminy, miasta i miasta na prawach powiatu województwa dolnośląskiego. O miejscu w rankingu zdecydował wynik wyliczony w oparciu wskaźników mierzących potencjał,

     

33%
pozostało do przeczytania: 67%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze