Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Polsko-czeska współpraca w ratownictwie medycznym

Dodano: 24/11/2021 - Numer 3060 - 24.11.2021

W Kłodzku odbyło się spotkanie poświęcone współpracy ratownictwa medycznego na pograniczu polsko-czeskim. Organizatorem spotkania było Europejskie Ugrupowanie Współpracy Terytorialnej „Novum”.

Udział w nim wzięli przedstawiciele strony polskiej i czeskiej: parlamentarzyści, samorządowcy, dyrektorzy pogotowi ratunkowych, a także przedstawiciele Europejskiego Ugrupowania Współpracy Terytorialnej „Novum”. W czasie spotkania zostały przedstawione informacje o procesie przygotowania czesko-polskiej umowy międzyrządowej o świadczeniu ratownictwa medycznego oraz o nowym programie współpracy transgranicznej Interreg V-A Republika Czeska–Polska.

Zwieńczeniem spotkania było podpisanie deklaracji współpracy w zakresie ratownictwa

     

25%
pozostało do przeczytania: 75%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze