Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Mikołaj w MPK

Dodano: 07/12/2021 - Numer 3069 - 07.12.2021

MPK Wrocław w jednej ze swoich zajezdni Borek przy ulicy Powstańców zorganizowało otwartą imprezę mikołajkową nie tylko dla swoich pracowników, lecz także dla wszystkich wrocławian.

Impreza mikołajkowa zbiegła się z terminem zakończenia testów nowych tramwajów, już za kilka dni pojazdy wyruszą na regularne trasy. Dwa pierwsze spośród 46 zamówionych nowoczesnych Moderusów Gamma 2 są już we Wrocławiu. W zajezdni Borek nowe pojazdy były dostępne dla mieszkańców miasta. Każdy mógł nie tylko obejrzeć nowo zakupione wagony, ale nawet wejść do ich środka.

Na imprezie mikołajkowej na przybyłych gości czekały m.in. rodzinne animacje, warsztaty z malowania bombek, koncert muzyki świątecznej oraz wata cukrowa. Przy okazji zabawy mikołajkowej można było się

     

80%
pozostało do przeczytania: 20%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze