Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Zagłębie wciąż dołuje

Dodano: 07/12/2021 - Numer 3069 - 07.12.2021

Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin nie rozpieszczają w ostatnim czasie swoich sympatyków. Porażka z Lechem była dla Miedziowych już czwartą ligową przegraną z rzędu. Do tego w minionym tygodniu lubinianie odpadli z Fortuna Pucharu Polski.

Kibice dolnośląskiego klubu marzenia o podróżach za drużyną po europejskich arenach mogą powoli przekładać o kolejny rok po tym, jak ich ulubieńcy w pucharowych rozgrywkach okazali się słabsi od pierwszoligowej Arki Gdynia. Jeśli nic się nie zmieni, w Lubinie bliżej spełnienia będzie za to koszmar o degradacji. W ostatnich ośmiu ligowych meczach zespół dowodzony przez trenera Dariusza Żurawia sięgnął po zaledwie dwa oczka. Dwie poprzednie kolejki KGHM Zagłębie zakończyło ze stratą 7 goli,

     

55%
pozostało do przeczytania: 45%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze