Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Sienkiewicz trzeźwy jak Kwaśniewski

Dodano: 14/01/2022 - Numer 3096 - 14.01.2022
fot.Leszek Szymański/PAP
fot.Leszek Szymański/PAP

Podczas nocnej debaty sejmowej doszło do nadzwyczajnej sceny. W trakcie sprawozdania z obrad komisji sportu na salę chwiejnym krokiem wszedł Bartłomiej Sienkiewicz, poseł Koalicji Obywatelskiej. Po chwili został wyprowadzony przez Borysa Budkę. Parlamentarzyści PiS podejrzewają, że były minister spraw wewnętrznych był nietrzeźwy, mimo że były przewodniczący PO temu zaprzecza, a Sienkiewicza bronią inni posłowie KO.

Moment wejścia na salę plenarną doskonale uchwyciły kamery. Sienkiewicz wszedł na niecałą minutę. Poruszał się na miękkich nogach, a idąc po schodach z Borysem Budką, wyraźnie się zachwiał. – Panie marszałku, alkomat na salę bym poprosił – powiedział przemawiający wtedy Dariusz Olszewski z PiS.

Mimo że jest nagranie i każdy

     

30%
pozostało do przeczytania: 70%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze