Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Pamiętamy pandemię w 2009 r.

Dodano: 04/02/2022 - Numer 3111 - 04.02.2022

Podczas dyskusji sejmowej dotyczącej ustawy covidowej opozycja ograniczyła się do obelg i wyzwisk. Podejrzewam, że gdyby mieli władzę, powtórzyliby słowa minister zdrowia Ewy Kopacz w rządzie Donalda Tuska, kiedy pytana o epidemię świńskiej grypy, powiedziała: „Śpijcie spokojnie, pracujcie spokojnie. Cieszcie się wiosną. Wszystko jest pod kontrolą” albo: „Każda grypa przynosi swoje ofiary”. Kiedy pojawił się wirus świńskiej grypy, uznany na świecie za pandemię, wówczas Tusk i Kopacz wmawiali Polakom, że nic im nie grozi, ba, nawet nie kupiono szczepionki, która na świecie uratowała życie milionom ludzi. Z powodu tych zaniedbań przypuszcza się, że zmarło kilka tysięcy osób, które szczepionka mogła uratować. Przed skutkami działań rządu przestrzegał wtedy śp. dr

     

63%
pozostało do przeczytania: 37%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze