Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Narkotyki trafiły do sklepów. Nie pierwszy raz!

Dodano: 04/02/2022 - Numer 3111 - 04.02.2022
fot. Pixabay/d
fot. Pixabay/d

To miały być rutynowe rozładunki kartonów z bananami, które trafiły do kilku sklepów sieci handlowych, ale w pudłach – oprócz owoców – znaleziono niewielkie pakunki szczelnie oklejone taśmą. W środku była kokaina. Sytuacja niecodzienna, choć w Polsce wydarzyła się nie po raz pierwszy.

Nietypowo rozpoczął się ten tydzień dla policjantów z Pomorza, Torunia i Olsztyna. Zostali bowiem wezwani do magazynów kilku sklepów, gdzie pracownicy znaleźli dziwne, niewielkie paczuszki ukryte pomiędzy bananami. Ponieważ ładunek pochodził z Ameryki Południowej, podejrzewano, że to narkotyki. I słusznie. „Wstępne badanie wykazało, że biały proszek to najprawdopodobniej kokaina” – potwierdziła „Codziennej” podkom. Anna Balińska z Komendy Miejskiej

     

11%
pozostało do przeczytania: 89%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze