Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Liczyli na więcej niż ćwierćfinał

Dodano: 09/02/2022 - Numer 3114 - 09.02.2022

Zarówno Aleksandra Król, jak i Oskar Kwiatkowski odczuwają niedosyt po tym, jak odpadli w ćwierćfinałach snowboardowego slalomu giganta na olimpijskiej trasie w Zhangjiakou. – Czułem się gotowy na więcej – powiedział 25-letni Kwiatkowski. Weronika Biela-Nowaczyk odpadła w eliminacjach i zapowiedziała koniec profesjonalnej kariery.

Kwiatkowski w eliminacjach rywalizował ze swoim szkolnym kolegą Michałem Nowaczykiem. Obaj awansowali do 1/8 finału. – Dzisiaj byliśmy szczególnie skazani na siebie. Nie przeszkadzało nam to, czuliśmy się trochę jak na swoim podwórku. Dobrze się z nim jeździło – powiedział z uśmiechem Kwiatkowski.

W 1/8 finału Nowaczyk odpadł, a Kwiatkowski nieco szczęśliwie pokonał Włocha Mirka Felicettiego. Obaj zawodnicy popełnili błędy pod koniec

     

24%
pozostało do przeczytania: 76%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze