Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Piłka pozwala mu oderwać się od problemów

Dodano: 09/02/2022 - Numer 3114 - 09.02.2022

W spotkaniu kończącym 20. kolejkę PKO Ekstraklasy Radomiak Radom zremisował u siebie z Wisłą Płock 1-1 po niezłym meczu. W doliczonym czasie gry z boiska wyleciał kapitan zespołu gości Jakub Rzeźniczak, który zobaczył drugą żółtą kartkę. Jego nerwy są jednak usprawiedliwione – syn piłkarza, Oliwier, walczy o życie w warszawskim Centrum Zdrowia Dziecka. Z Jakubem Rzeźniczakiem rozmawia Artur Szczepanik.

Jak na poniedziałek rozegraliście bardzo dobry mecz.

Myślę, że tak. Dużo było bramkowych sytuacji z jednej i drugiej strony. Remis jest sprawiedliwy, bo były dobre momenty i nasze, i Radomiaka. Jesteśmy zadowoleni, bo myślę, że trzeba szanować punkt zdobyty na tym stadionie. Radomiak u siebie gra bardzo

     

21%
pozostało do przeczytania: 79%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze