Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Trenerzy zadowoleni z formy, nie z wyniku

Dodano: 09/02/2022 - Numer 3114 - 09.02.2022

Derby województwa mazowieckiego pomiędzy Radomiakiem Radom i Wisła Płock przyniosły mnóstwo emocji, dwa gole, czerwoną kartkę i wiele efektownych zagrań. Trenerzy Dariusz Banasik Maciej Bartoszek byli zadowoleni z formy swoich piłkarzy. Z wyniku 1:1 już nie.

Dodatkowo przyjechaliśmy dziś na bardzo trudny teren, gdzie wiele zespołów nie było w stanie wygrać i traciło punkty. Przed tym spotkaniem mieliśmy swoje problemy, również personale. Obawialiśmy się więc w pewnym sensie tego spotkania. Najważniejsze, że poza pierwszą połową, gdzie troszeczkę było zbyt dużo nerwowości w naszych poczynaniach, to druga była znacznie lepsza. W pierwszej połowie Radomiak skrzętnie wykorzystywał nasze straty i stworzył kilka groźnych sytuacji, ale

     

44%
pozostało do przeczytania: 56%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze