Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Nagrody dla gmin za czyste powietrze

Dodano: 22/02/2022 - Numer 3123 - 22.02.2022

EKOLOGIA \ Opublikowano najnowszy ranking gmin najbardziej aktywnych w programie Czyste Powietrze. Jest to element promocji programu, który zmienia się na korzyść beneficjentów. Jak poinformował NFOŚiGW, tym razem liderem została gmina Jejkowice z województwa śląskiego.

Wiemy, że ze względu na skalę programu dla osiągnięcia celów w nim określonych kluczowe jest zaangażowanie na poziomie małych ojczyzn, czyli gmin i lokalnych wspólnot. Dlatego cieszę się, że kolejny raz w rankingu możemy postawić za wzór najskuteczniejsze samorządy – podkreśla rolę rankingu Anna Moskwa, minister klimatu i środowiska.

Opublikowany ranking za IV kwartał 2021 r. będzie brany pod uwagę przy pierwszym rocznym podsumowaniu, dzięki któremu poznamy najaktywniejsze gminy w programie Czyste

     

46%
pozostało do przeczytania: 54%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze