Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Wisła chce pierwszego miejsca

Dodano: 22/02/2022 - Numer 3123 - 22.02.2022

Pierwszy mecz naszego maratonu wygraliśmy, teraz czekają nas dwa pojedynki z Tatranem Preszów. Chcemy zająć najwyższe miejsce w grupie A – powiedział dyrektor sportowy Orlenu Wisły Płock Adam Wiśniewski przed wtorkowym spotkaniem w Lidze Europejskiej piłkarzy ręcznych.

Meczem w krajowych rozgrywkach ze Stalą Mielec (36:25) szczypiorniści Orlenu Wisły rozpoczęli boiskowy maraton. W ciągu ośmiu dni muszą rozegrać cztery spotkania, a dodatkowo pokonać ponad tysiąc kilometrów. Tatran to ostatnia drużyna grupy A Ligi Europejskiej. Rywale wygrali tylko jeden mecz – w pierwszej kolejce pokonali 27:25 Bidasoa Irun. Pozostałe spotkania przegrali. Orlen Wisła we wtorek zmierzy się ze Słowakami na wyjeździe, w czwartek drużynę czeka spotkanie ćwierćfinału Pucharu Polski z Grupa Azoty Unią

     

57%
pozostało do przeczytania: 43%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze