Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Remis z liderem

Dodano: 21/03/2022 - Numer 3142 - 21.03.2022

Rozegrany w Częstochowie pojedynek Rakowa i Legii Warszawa, czyli aktualnych wicemistrzów i mistrzów Polski, zakończył się remisem 1:1 (0:1). Gospodarze co prawda przerwali serię zwycięstw legionistów, ale nie zdołali powtórzyć sukcesu z pierwszej rundy, kiedy to zwyciężyli w stolicy 3:2. W efekcie stracili pozycję lidera na rzecz Pogoni Szczecin.

Częstochowianie w pierwszej połowie zepchnęli gości do defensywy i raz po raz na polu karnym Legii dochodziło do groźnych sytuacji. Najbliżej zdobycia prowadzenia był w 23. min Ivi Lopez, ale jego mocny strzał z dystansu zdołał obronić Cezary Miszta. Gdy wydawało się, że do przerwy nie padnie żaden gol, Maciej Rosołek wykorzystał niezdecydowanie częstochowskich

     

27%
pozostało do przeczytania: 73%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze