Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Dla naukowców i studentów

Dodano: 27/04/2022 - Numer 3168 - 27.04.2022

Aż cztery nagrody zdobyli reprezentanci Politechniki Wrocławskiej w corocznym konkursie o Nagrodę Ministra Rozwoju i Technologii. Wyróżnienia przyznawane są za najlepsze prace dyplomowe, rozprawy doktorskie oraz publikacje w dziedzinach architektury i budownictwa, planowania i zagospodarowania przestrzennego oraz mieszkalnictwa.

W kategorii prac magisterskich nagrodę zdobyła Katarzyna Krycka, absolwentka gospodarki przestrzennej na Wydziale Architektury PWr, za pracę „Wpływ hulajnóg elektrycznych na współczesną mobilność w miastach – studium przypadku miasta Wrocławia”. Promotorem był dr inż. Wawrzyniec Zipser.

Za rozprawę „Rola przestrzeni miejskiej w społecznej aktywizacji środowiska senioralnego” doceniona została dr inż.

     

75%
pozostało do przeczytania: 25%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze