Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Odmłodzić Czarne Wilki

Dodano: 03/02/2018 - numer 1942 - 03.02.2018
Piłkarze Drutexu-Bytovii Bytów zagrają wiosną o pozostanie w I lidze. Klub jest utrzymywany przez bogatego sponsora, który chciałby sprowadzić na Kaszuby Lotto Ekstraklasę. Inwestor nie może jednak liczyć na przychylność władz miasta, więc zimą bytowian zamiast wzmocnień czeka przebudowa składu. Od początku przygotowań wydawało się, że Drutex-Bytowia pozbędzie się piłkarzy, którzy zajmują miejsce na liście płac, a na boisku są zbędni. W ten sposób z Bytowem pożegnali się: Mario Cieślik, Filip Modelski, Jakub Wilk i Bartosz Walencik. Klubowi działacze na tym jednak nie skończyli. Drużynę opuścili także podstawowi piłkarze – hiszpański obrońca Fran González, który w Bytowie był podporą defensywy, oraz Bartłomiej Poczobut, który udanie zastąpił kontuzjowanego Michała Ruchowskiego. Pomocnik
     

31%
pozostało do przeczytania: 69%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze