Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Impelki jadą wyrównać rachunki z Legionovią

Dodano: 03/02/2018 - numer 1942 - 03.02.2018
Przed podopiecznymi Marka Solarewicza kolejne ważne zadanie. Już jutro zawodniczki Impela Wrocław na wyjeździe podejmą Legionovię Legionowo. Mecz szczególnie ważny, bo rywal plasuje się w tabeli zaledwie o oczko niżej od Impelek. Pierwsze spotkanie między tymi zespołami zakończyło się zwycięstwem ekipy z Legionowa. Mecz odbył się w Jelczu-Laskowicach i wrocławianki przegrały go 1:3. Tym razem Impelki będą chciały się zrewanżować drużynie z Mazowsza za porażkę i odskoczyć im w tabeli. W tym momencie obydwie ekipy mają tyle samo punktów na koncie. Legionovia w obecnym sezonie wygrała 5 spotkań, a 10 przegrała. Co ciekawe, trzy ze swoich zwycięstw odnotowała w pięciu ostatnich spotkaniach.  O dobrej dyspozycji jutrzejszego rywala mówi przed meczem jeden z trenerów Impela Wrocław
     

35%
pozostało do przeczytania: 65%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze