Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Kosta bierze Legię

Dodano: 24/05/2022 - Numer 3186 - 24.05.2022

To już oficjalne. W poniedziałek Legia zaprezentowała nowego trenera. Zgodnie z przewidywaniami został nim były szkoleniowiec Pogoni Szczecin Kosta Runjaić.

Po mistrzowskim sezonie 2020/2021 Legia znacznie obniżyła loty i spędziła niepokojąco długi okres w strefie spadkowej. Ostatecznie zajęła 10. lokatę. – Duży klub, wielkie tradycje, liczne sukcesy w przeszłości i... historycznie najgorszy sezon. Były tego powody. Wystarczy spojrzeć na tabelę – jeśli Legia przegrywa połowę meczów, to coś jest nie w porządku. Teraz trzeba patrzeć do przodu. Decyzję podjąłem z pełną świadomością – zapewnił na pierwszej konferencji prasowej w stolicy Runjaić.

Urodzony w Wiedniu, a wychowany w Niemczech szkoleniowiec od listopada 2017

     

28%
pozostało do przeczytania: 72%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze