Porażka w sparingu

Dodano: 27/06/2022 - Numer 3208 - 27.06.2022

Piłkarze Legii przegrali z rumuńskim zespołem Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 0:1 (0:1) w sparingowym meczu rozegranym w austriackim Sankt Ulrich am Pillersee. Bramkę z rzutu karnego zdobył w 28. minucie Marius Stefanescu. Był to drugi sprawdzian warszawskiej drużyny przed sezonem 2022/2023 ekstraklasy. W pierwszym, rozegranym 19 czerwca w Książenicach i po raz pierwszy pod wodzą trenera Kosty Runjaicia, Legia pokonała Chojniczankę Chojnice 3:1.

Od początku optyczną przewagę mieli legioniści. Warszawianie zagrozili bramce rywala już w 6. minucie meczu. Po faulu na Josue do piłki podszedł sam poszkodowany, jednak jego strzał przeleciał minimalnie nad celem. Chwilę później aktywny od początku spotkania Jasur Yakshibaev zagrał do wbiegającego