Finału nie będzie

Dodano: 04/07/2022 - Numer 3213 - 04.07.2022

SIATKÓWKA \ Tylko zwycięstwo przedłużało nadzieje polskiej reprezentacji na udział w turnieju finałowym, którego gospodarzem będzie Ankara. Niestety, podopieczne Stefano Lavariniego po ponad dwuipółgodzinnej walce doznały piątej z rzędu porażki w rozgrywkach i w niedzielę meczem z Bułgarią (początek o godz. 19) zakończą udział w Lidze Narodów.

Już na początku meczu Biało-Czerwone miały kłopoty, bo mało przekonywująco spisywały się w ataku, a po drugiej stronie siatki rozkręcała się Brayelin Martinez. Gdyby nie przerwa techniczna, passa Latynosek mogłaby trwać dłużej. Tymczasem Dominikana szybko roztrwoniła pięciopunktową przewagę (12:7) i po kilku minutach pojawił się na tablicy remis 13:13. Oba zespoły grały falami, ale też popełniały sporo błędów także w komunikacji na