Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Zaczyna się prawdziwe granie

Dodano: 16/04/2012 - Numer 184 - 16.04.2012
KOSZYKÓWKA \ Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe fazy play-off w Tauron Basket Lidze koszykarzy. Z pierwszej pozycji do rywalizacji przystąpi Asseco Prokom Gdynia, po tym jak w ostatniej kolejce wygrał 77:73 z Treflem Sopot. Mistrz kraju zmierzy się z ósmym AZS-em Koszalin. Z kolei sopocianie zagrają z siódmym Śląskiem Wrocław. Najciekawiej zapowiadają się konfrontacje drużyn, które po fazie zasadniczej były blisko siebie w tabeli. Wicemistrz Polski PGE Turów Zgorzelec (3. miejsce) trafi na Anwil Włocławek (6.), a Zastal Zielona Góra (4.) na Energę Czarnych Słupsk (5.). Ćwierćfinały rozpoczną się 22 kwietnia, będą rozgrywane do trzech zwycięstw. (dasz)
     

96%
pozostało do przeczytania: 4%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze