Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Niemcy podwójnie obrabowali Polaków

Dodano: 09/09/2022 - Numer 3262 - 09.09.2022

Nadstawiam swoją reputację i dorobek naukowy, publikując ten raport. I nie mogę sobie pozwolić na błędy. Jeżeli ktoś potrafi napisać taką pracę lepiej i szybciej, to niech to zrobi i wyda. Chętnie takową przeczytam – mówi prof. Mirosław Kłusek, dyrektor Instytutu Strat Wojennych im. Jana Karskiego, współautor raportu zespołu parlamentarnego ws. strat wojennych, w rozmowie z Grzegorzem Wszołkiem. Panie Profesorze, czy zaprezentowany raport zespołu parlamentarnego ds. strat wojennych kompleksowo i dokładnie omawia to, co Niemcy zagrabili w czasie okupacji? Jest to w ogóle możliwe do niepodważalnego podliczenia?  Z pewnością raport obejmuje wiele obszarów, w których udało się wiernie oszacować straty. Z tym, że

     

8%
pozostało do przeczytania: 92%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze