Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Porażka z liderem

Dodano: 02/11/2022 - Numer 3299 - 02.11.2022

Koszykarki z Polkowic przegrały z Eneą Gorzów Wielkopolski 69:72 w meczu 5. kolejki Basket Ligi Kobiet. Mecz kolejki na pewno nie zawiódł oczekiwań kibiców. Były w nim zwroty akcji, ostra walka na parkiecie i emocjonująca końcówka, czyli wszystko, co niezbędne w baskecie na wysokim poziomie. Pierwsza połowa nie zwiastowała jednak emocji. Pierwszą kwartę BC wygrało 22:15, w drugiej dołożyło kolejne punkty do swojej przewagi. Ta część meczu zakończyła się zwycięstwem polkowiczanek 23:19 i na długą przerwę drużyny schodziły przy stanie 45:34 dla gości. Po zmianie stron przez długi czas BC utrzymywał bezpieczną przewagę, dopiero w końcówce trzeciej kwarty akademiczki zaczęły odrabiać dystans do rywalek. Po tej części