Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Międzygórze na Szlaku Marianny Orańskiej

Dodano: 15/11/2022 - Numer 3307 - 15.11.2022

Zakończyła się kolejna edycja konkursu „Piękna wieś dolnośląska” zorganizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego. Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców w dwóch kategoriach: najpiękniejsza wieś oraz najlepsze przedsięwzięcie odnowy wsi. Tegoroczna edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem. W kategorii najlepsze przedsięwzięcie odnowy wsi wpłynęło pięć zgłoszeń, a w kategorii najpiękniejsza wieś kandydatów do tytułu było dziesięciu. W konkursie na najpiękniejszą wieś komisja konkursowa wybrała trzech laureatów konkursu. Pierwsze miejsce zajęła wieś Międzygórze z gminy Bystrzyca Kłodzka, drugie miejsce – wieś Pogwizdów z gminy Paszowice, a trzecie – wieś Gola Świdnicka z gminy Marcinowice. W kategorii na najlepsze

     

26%
pozostało do przeczytania: 74%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze