Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Porażka w Lublinie

Dodano: 15/11/2022 - Numer 3307 - 15.11.2022

Wrocławskie koszykarki okazały się gorsze od lublinianek, przegrywając w meczu siódmej kolejki Energa Basket Ligi 59:65. Ślęza prowadziła do przerwy 32:29, ale druga połowa należała do rywalek. Nie pomogło nawet 26 pkt Stephanie Jones. Dwucyfrowy wynik – 14 pkt – miała jeszcze tylko Anna Jakubiuk. – Jesteśmy nie najlepsi w ataku i w tej chwili to jest nasz największy problem. Brakuje nam strzelca. Druga sprawa – wyszliśmy po przerwie bez energii. To zespół z Lublina gra co trzy dni, miał trudny wyjazd do Izraela, a mimo to miał więcej chęci do gry. My spuściliśmy głowy – mówił na pomeczowej konferencji prasowej trener wrocławianek Arkadiusz Rusin. Dla AZS najwięcej – 17 pkt – zdobyła Natasha Mack, ale kluczowe było też 13 pkt Magdaleny Ziętary. –

     

82%
pozostało do przeczytania: 18%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze